FAQ

 

 • Jestem zainteresowany sprzedażą produktów Goliath w moim sklepie/hurtowni. Co powinienem zrobić?

  Prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 • Czy Pomysłówka się szybko nie znudzi? Po kilku grach można zapamiętać słowa na planszy?

  W grze Pomysłówka znajduje się 10 dwustronnych plansz,  daje to 20 rożnych gier (tematów). Ponadto na każdej planszy znajduje się około ~25~30 słów, oznacza to, że do zapamiętania jest ~500 słów. Zwykle podczas gry, gracze są w stanie zapamiętać położenie słowa np. „po prawej, na dole”, natomiast w czasie rozgrywki plansza ze słowami stale się obraca, w wyniku tego gra zawsze jest sprawiedliwa, a zapamiętanie słów bardzo trudne. Po rozegraniu gry z kilku plansz, automatycznie zapomina się poprzednie użyte. Jeżeli jednak posiadane plansze przestały być dla Was wyzwaniem, sprawdźcie dodatkowe plansze w innych językach!

 • Co należy zrobić, gdy brakuje mi kamieni Triominos w zestawie lub gdy jest ich za dużo?

  Jeżeli zaginęły Ci kamienie Triominos, niestety nie można ich dokupić na sztuki. Każdy kamień ma niepowtarzalną (w zestawie) wartość i trudno by było dobrać właściwy do pozostałych elementów. Jeżeli w Twojej grze od nowości było za dużo, lub brakowało elementów prosimy o informację za pośrednictwem formularza kontaktowego. Będziemy wdzięczni za kompletną informację, nt. miejsca zakupu, numeru katalogowego gry, tytułu (wraz z wersją) oraz szczegółowego opisu braków.

 • Czy w Triominos może grać więcej niż 4 graczy?

  W sprzedaży dostępna jest wersja gry „Triominos Excel”, która w zestawie ma 76 sztuk kamieni Triomino i jest przeznaczona dla 6 graczy. Niezależnie od zestawu, można grać z większą ilością graczy, natomiast będzie to wymagało od Was dostosowania zasad oraz radzenia sobie z brakiem podstawek. Zachęcamy do eksperymentowania i dobrej zabawy!

 • Czy to jest normalne, że Super Sand ma zapach?

  Tak, jest to produkt naturalny. Zapach poszczególnych zestawów nieznacznie się różni. Zwykle piasek jest całkowicie bezwonny lub o neutralnym zapachu. Zapach piasku często zależy od partii produkcyjnej materiału, opakowania i sposobu jego przechowywania. W żadnym wypadku zapach nie wpływa na jakość Super Sand i jego właściwości. Po otwarciu opakowania sugerujemy przechowywać piasek w „oddychających” opakowaniach (odradzamy przechowywanie w szczelnie zamkniętych).

 • Czy Super Sand może pobrudzić powierzchnie, na których jest rozłożony?

  Nie ma obawy, że Super Sand pozostawi niezmywalne plamy na powierzchniach, takich jak dywan czy parkiet. Super Sand można usunąć z niemal wszystkich podłoży w 100%. W niektórych przypadkach powierzchnie takie jak drewno czy kamień można wyczyścić wodą, wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.

 • Co jest wyjątkowego w piasku Super Sand? Istnieją inne produkty tego typu na rynku, czy to kolejny zwykły “piasek”, kolejna “masa plastyczna”?

  Super Sand jest jedyny w swoim rodzaju i różni się składem, strukturą i właściwościami od innych produktów dostępnych na rynku. Jest bardzo przyjemny w dotyku (nie da się tego opisać) i jest bardzo plastyczny podczas formowania. Łatwo można nim, wielokrotnie rzeźbić różne figury, inna jest również konsystencja piasku (przypominająca mokry piasek). Dodatkowo, Super Sand można usunąć w łatwy sposób z podłogi czy z dywanu za pomocą odkurzacza.

 • Dlaczego struktura piasku w różnych zestawach Super Sand różni się?

  Tworzywo Super Sand składa się wyłącznie z naturalnych składników (występujących w naturze), dlatego nie zawsze jest identycznie takie samo. Produkty naturalne nigdy nie są w 100% identyczne. Czasami struktura piasku jest trochę bardziej miękka w dotyku, czasami trochę bardziej lepka. Niezależnie od zestawu i partii produkcyjnej zapewniamy, iż Super Sand zawsze jest najlepszy i zapewni Wam wspaniałą zabawę. W celu uzyskania najlepszej możliwej struktury piasku należy po otwarciu opakowania nieco go porozciągać rękami i pozostawić na powietrzu na kilka godzin, aby „pooddychał”. To działanie powoduje zmianę struktury piasku i sprawia, iż staje się on bardziej miękki /puszysty.

 • Gdzie można kupić produkty Goliath? Czy mogę zamówić produkt bezpośrednio u Państwa?

  Zachęcamy Was do szukania naszych produktów w dobrych sklepach z Grami i Zabawkami. Adresy punktów z którymi współpracujemy znajdziecie w zakładce „SKLEPY” . Proszę jednak pamiętać, że jest to tylko wskazówka i nie gwarantujemy, iż dany punkt posiada pełen asortyment w ciągłej sprzedaży. Czy gra jest rzeczywiście dostępna, koniecznie należy pytać bezpośrednio w danym sklepie. Cześci zapasowe do naszych produktów, oraz niektóre produkty dostępne są również za pośrednictwem strony, sklep.goliathgames.pl .

 • Co zrobić gdy zakupiona gra jest niekompletna / ma wadliwe elementy / brakuje w niej elementów?

  Prosimy się upewnić czy zawartość opakowania odbiega od tej deklarowanej na opakowaniu i w instrukcji. Jeżeli istotnie produkt jest niepełnowartościowy/niekompletny prosimy o informację za pośrednictwem formularza kontaktowego. Będziemy wdzięczni za kompletną informację nt. miejsca zakupu, numeru katalogowego gry, tytułu, oraz szczegółowego opisu braków.

 • Gdzie mogę znaleźć instrukcję do konkretnej gry? (zaginęła mi, zjadł pies, wciągnął odkurzacz, zalała się kawą itp.)

  Większość instrukcji w formacie *.pdf można znaleźć i pobrać na stronie z opisem danej gry. Jeżeli jakaś instrukcja jest niedostępna, prosimy o informację za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 • Gdzie mogę znaleźć opis, zdjęcia i szczegółowe informacje na temat produktów Goliath?

  Większość dostępnych informacji dotyczących produktów Goliath można odnaleźć na stronie dedykowanej danemu produktowi. Sugerujemy skorzystać z pozycji menu lub wyszukiwarki na naszej stronie.

Subscribe to our mailing list

* indicates required